top of page

Stylizacja rzęs

Przedłużanie rzęs to usługa skierowana do Pań ceniących sobie wygodę i pragmatyzm. Wykonany raz w miesiącu zabieg oszczędza czas, który codziennie przeznaczamy na nietrwałe tuszowanie i demakijaż oka. Jest wygodny, kiedy cały dzień spędzamy poza domem, dużo podróżujemy, regularnie chodzimy na basen, uprawiamy sporty czy spacerujemy w deszczu.

Zabieg jest bezbolesny! Po uprzednim odtłuszczeniu i odseparowaniu rzęs, do każdej naturalnej dokleja się rzęsę sztuczną, a w przypadku metod objętościowych dwie lub więcej bardzo delikatnych i lekkich rzęs. Czas trwania zabiegu to około 2 godziny. Efekt utrzymuje się przez mniej więcej 3 tygodnie, choć należy pamiętać, że w dużej mierze zależy od czynników indywidualnych, do których zaliczyć możemy gospodarkę hormonalną organizmu.

Przedłużanie rzęs jest bezpieczne! Wiele Pań miało okazję usłyszeć lub przeczytać opinie kwestionujące tę tezę. Zapewniamy, że każda poprawnie wykonana aplikacja, nie obiąża rzęs i nie powoduje ich przyśpieszonego wypadania, a ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest niewielkie, ponieważ klej nie wchodzi w bezpośredni kontakt ze skórą. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że większym ryzykiem jest testowanie nowego kremu, który rozsmarowujemy na skórze, niż prawidłowo wykonana aplikacja przedłużania rzęs.

Dobór metody stylizacji w głównej mierze zależy od efektu, jakiego Panie oczekują. My będziemy jednak zachęcać do upiększania tego, co w nas naturalne. Niech przedłużanie rzęs będzie przedłużeniem naszej pięknej natury! 

bottom of page